Wybierz kategorię wydarzeń
Wybierz kategorię instytucji
Strony informacyjne
Wyszukaj w katalogu
Dodaj firmę
Polecane firmy
SERWO Kraków - Kurs Rysunku Architektonicznego

Zajęcia dedykowane są wszystkim zainteresowanym studiami architektruy, architektury wnętrz, czy architektury krajobrazu.


Startujemy w październiku! 


Kurs podstawowy - przeznaczony dla uczniów szkół średnich. Zajęcia trwające 4 godziny zegarowe, odbywają się raz w tygodniu w sobotę. Kurs prowadzony jest w trybie 2 i 3 letnim. 

280zł/mc lub 750zł/3mc

Kurs intensywny - przeznaczony dla maturzystów. Zajęcia trwające 4 godziny zegarowe odbywają się dwa razy w tygodniu, w sobotę i w niedzielę. 

480zł/mc lub 1350zł/3mc

Dla osób zapisanych na kurs rysunku architektonicznego
obowiązuje RABAT 50% na kurs historii sztuki

https://servo-krakow.pl

Podstawowe informacje:
TerminCenaMiastoGodzina
2018-10-01 - 2019-06-30280.00 zł brutto za osobęKraków10
Program
Zajęcia mają charakter indywidualny zależny od stopnia zaawansowania kursanta. Podczas rysowania uczniowie są zachęcani do współpracy i dzielenia się różnymi pomysłami i spostrzeżeniami. Praca w grupach daje możliwość prowadzenia "zdrowej rywalizacji" oraz naukę na błędach i poprawnych rysunkach innych kursantów, co znacznie przyspiesza osiąganie zamierzonych efektów.  Każde zajęcia rozpoczynają się wystawieniem i omówieniem zadania domowego, oraz przedstawienia tematu zadania rysunkowego, rozdania materiałów i krókiego wykładu wyjaśniającego problematykę rysunku.  W trakcie zajęć prowadzący na bieżąco konsultuje i stosuje korekty na każdym etapie rysunku.  geometriaarchitektura współczesnaperspektywakonstrukcja rzutowanie prostokątnemartwa naturahistoria sztukihistoria architekturyplenery rysunkoweprzeglądy i wystawyurbanistykastudium postacistudium zielenitechniki barwnewęgiel, sepia, długopis 
Wykonawcy
SERWO Kraków
Miejsce wydarzenia
Nazwa miejsca:Kraków, Stare Miasto
Ulica:ul. Św. Filipa 23 /1
Miasto:Kraków
Województwo:Małopolskie
Kontakt z organizatorem
Strona internetowa:
Adres e-mail:servo.krakow@op.pl
Telefon:
Ulica:
Kod i miasto:
Województwo:
Zapytaj o wydarzenie
Adres e-mail nadawcy:
Treść:
Zabezpieczenie antyspamowe:
wpisz liczby 2312