Wybierz kategorię wydarzeń
Wybierz kategorię instytucji
Strony informacyjne
Wyszukaj w katalogu
Dodaj firmę
Polecane firmy
Navigatorgong - Uzdrawiające Dźwięki
Zapraszamy na wyjątkowy koncert, podczas którego doświadczycie uzdrawiającej mocy dźwięku. Starożytni przepowiadali, że medycyną przyszłości będzie dźwięk. Pewne częstotliwości mają dla nas działanie bardziej korzystne od innych, np. częstotliwości Solfegio, 528hz. Masując komórki naszego ciała odpowiednimi częstotliwościami pobudzamy je do życia, przywracamy harmonię i w ten sposób wspieramy procesy naturalnej regeneracji. Na poziomie fizycznym jest to masaż komórkowy, ale dźwięk dotyka nas również na płaszczyźnie emocjonalnej, psychicznej oraz duchowej. Na koncercie Navigatorgong - Uzdrawiające Dźwięki wszystko może się zdarzyć, od spontanicznego uzdrowienia ciała, przez usunięcie blokad energetycznych, do rozjaśnienia umysłu i otrzymania odpowiedzi wglądów lub wizji na życiowe tematy. Po za tym otrzymujemy ogromne doenergetyzowanie, podniesienie wibracji i głęboki relaks.

Koncert Navigatorgong to Ceremonia Dźwięku, duchowa uczta, szamańska podróż, która zabiera Cię wszędzie tam gdzie twoja dusza zapragnie lub potrzebuje polecieć. To powrót do źródła, do korzeni, do światła. Połączenie starożytnych instrumentów z całego świata z nowatorskim podejściem tworzy Kosmiczną Symfonie, wymykające się wszelkim umysłowym próbom sklasyfikowania. Tego trzeba doświadczyć.

Usłyszymy dźwięki starożytnych instrumentów: misy tybetańskie, flety indiański, bęben szamański, monochord, śpiew alikwotowy, i olbrzymi Gong Miłości i Pokoju. Wszystko grane łącząc starożytną wiedzę z nowatorskim podejściem co tworzy brzmienie NAVIGATORGONG. KOSMICZNĄ SYMFONIĘ

Robert Usewicz - artysta, muzyk, medicine man, człowiek renesansu. Od ósmego roku życia wiedział, że jego drogą będzie droga dźwięku. Eksperymentował z różnymi dźwiękami i gatunkami muzyki oraz badał wpływ dźwięku na organizm człowieka. Szukał siebie. Z wykształcenia muzyk klasyczny, posiadający wieloletnie doświadczenie w muzyce elektronicznej, pop i rock jako kompozytor, producent i inżynier dźwięku. Ma również na swoim koncie wiele godzin muzyki do filmów, TV i sztuk teatralnych. I ta droga, która nigdy nie była dla niego celem doprowadza do spotkania genialnego artysty i wizjonera, który wprowadza go w świat Gongu i Świętych Dźwięków. I to jest przełom w jego życiu, i ta boska przygoda trwa. Sumując jest to czterdzieści lat pracy z dźwiękiem (a dorobek twórczy jest zbyt obszerny żeby go tu opisywać). Jego ciepło, ogień i wiedza o dźwięku przenikają każdego kto stanie na jego drodze.

Navigatorgong - Uzdrawiające Dźwięki
24.02.2018 r., godzina 19:00
Studio Tańca Tango - Gdynia, ul. Wolności 16

Bilety - 40 PLN

https://www.interticket.pl/program/navigatorgong-uzdrawiajace-dzwieki-3512

Przybywamy na koncert ubrani w wygodne ciuchy. Karimaty zapewnia organizator. Przynosimy koc, poduszkę, nawet kołdrę jeśli to ci pomoże osiągnąć komfort. Najbardziej popularnym sposobem uczestniczenia w takim koncercie\podróży, jest na leżąco, gdyż można wtedy nie tylko medytować, ale również zasnąć

Patronat medialny:
Trojmiasto.pl
Perspektywa Kultury

Organizator:
Agencja Artystyczna Perspektywy

www.agencjaperspektywy.pl
Podstawowe informacje:
TerminCenaMiastoGodzina
2018-02-2440.00 zł brutto za osobęGdynia19:00
  Miejsce wydarzenia
  Nazwa miejsca:Studio Tańca Tango
  Ulica:Wolności 16/1
  Miasto:Gdynia
  Województwo:Pomorskie
  Kontakt z organizatorem
  Strona internetowa:
  Adres e-mail:jakub@tart.com.pl
  Telefon:
  Ulica:
  Kod i miasto:
  Województwo:
  Zapytaj o wydarzenie
  Adres e-mail nadawcy:
  Treść:
  Zabezpieczenie antyspamowe:
  wpisz liczby 2312
  Inne wydarzenia organizatora
  Nazwa wydarzeniaMiastoTerminCena
  Tribute Festival 2017
  Organizator:
  Kategoria: Koncerty
  Gdańsk2019-08-2040.00
  zł brutto za osobę
  Więcej