Wybierz kategorię wydarzeń
Wybierz kategorię instytucji
Strony informacyjne
Wyszukaj w katalogu
Dodaj firmę
Polecane firmy
Kultura Hip-Hop, trening kreatywności
Chcesz dowiedzieć się co ma wspólnego hip-hop z Albertem Einsteinem, co można wymyślić spacerując i dlaczego media manipulują? Zapisz się na warsztaty: trening kreatywności, mass media i manipulacje i posłuchaj przypowieści o ciągle żywej kulturze hip-hop.

Uczestnicy projektu podczas serii wykładów zapoznają się z tematyką dotyczącą kultury hip-hop. Podczas zajęć zostaną zaprezentowane próbki muzyczne związane z tą kulturą. Prowadzący zajęcia pokaże swoje umiejętności sceniczne, odsłoni kulisy własnej pracy nad warstwą muzyczną i tekstową utworów. Każdy z uczestników zajęć będzie mógł pod okiem prowadzącego spróbować stworzyć utwór rapowy.

Zajęcia zawierają w sobie komponenty filozoficzne, ponieważ tematyka poruszana w tekstach, które prezentuje i omawia prowadzący, często opiera się na koncepcjach filozoficznych.

Program zawiera w sobie ćwiczenia kreatywności. Zadania z tego zakresu umożliwiają uczestnikom lepiej zrozumieć, czym jest kreatywność, jak ją ćwiczyć i dlaczego jest ona tak ważna w codziennym życiu.
Podstawowe informacje:
TerminCenaMiastoGodzina
2026-10-20 - 2021-06-2038.00 zł brutto za osobęWarszawa16.00
Wykonawcy
Zajęcia prowadzi: Mikser

Mikser znany jest ze swoich żywiołowych ulicznych występów, podczas których zabawia publikę improwizacją słowną. 

W 2012 roku Mikser założył kanał na portalu społecznościowym YouTube, na którym do dziś można śledzić jego poczynania związane z muzyką. W 2013 roku raper wziął udział w drugiej edycji programu „ŻywyRap”. Organizatorem przedsięwzięcia była warszawska wytwórnia Hemp Records. Mikser dotarł do finału programu i został laureatem nagrody publiczności. W czerwcu 2015 roku pojawił się jego pierwszy solowy album pt.”Świat Jako Wola I Przedstawienie”, wydany nakładem wytwórni Hemp Records. Krążek promują dwa utwory:”Homo homini lupus est” i „Kynikós”.

Artysta zajmuję się również prowadzeniem warsztatów dotyczących kultury hip-hop. W swoje zajęcia wplata wątki filozoficzne i elementy treningu kreatywności. Obecnie współpracuje z Fundacją Cała Polska Czyta Dzieciom. W 2018 roku ma ukazać się druga solowa płyta Miksera.


Koszt: 150 zł/ za miesiąc
Przedział wiekowy: młodzież ( od 12 lat), dorośli
Dla kogo
Przedział wiekowy: młodzież ( od 12 lat), dorośli
Miejsce wydarzenia
Nazwa miejsca:Dom Kultury Świt
Ulica:Wysockiego 11/1
Miasto:Warszawa
Województwo:Mazowieckie
Kontakt z organizatorem
Strona internetowa:
Adres e-mail:apoziemska@dkswit.com.pl
Telefon:
Ulica:
Kod i miasto:
Województwo:
Zapytaj o wydarzenie
Adres e-mail nadawcy:
Treść:
Zabezpieczenie antyspamowe:
wpisz liczby 2312