Wybierz kategorię wydarzeń
Wybierz kategorię instytucji
Strony informacyjne
Wyszukaj w katalogu
Dodaj firmę
Polecane firmy
Reklama w portalu KulturawPolsce.pl

W naszym serwisie istnieje możliwość zamieszczenia wizytówki firmy w katalogu oraz reklamy banerowej na określonych podstronach. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą reklamową.

Wizytówka firmy

Oferta dla firm, którym zależy na zamieszczeniu informacji w katalogu w formie tekstowej i graficznej. Każda firma zamawiająca wizytówkę może skorzystać z przygotowanych przez nasz serwis pakietów reklamowych.

Kliknij, aby zobaczyć tabelę cen wizytówki reklamowej

Każda firma posiada dostęp do panelu w którym na bieżąco ma możliwość wprowadzania zmian i poprawek w reklamie, a także zarządza szkoleniami.

Banery reklamowe

Polecamy Państwu bardzo skuteczną reklamę banerową w naszym serwisie. Istnieje możliwość zamówienia dużego banera o wielkości 750x100px lub mniejszych 318x100px, 422x100px. Prosimy o kontakt z naszym biurem w celu ustalenia warunków cenowych. biuro@kulturawpolsce.pl

Artykuł sponsorowany

Oferujemy możliwość publikacji artykułu sponsorowanego na łamach naszego serwisu. Artykuł widoczny będzie przez okres dwóch tygodni na stronie głównej oraz bez ograniczeń czasowych w kategorii artykuły branżowe. Artykuł zostanie sprawdzony i opublikowany przez naszą redakcję. 

Specyfikacja: Treść do 2500 znaków, 2 zdjęcia, odnośnik do strony firmowej
Cena artykułu: 500 zł netto + VAT

Artykuły sponsorowane oraz informacje prasowe firm korzystających z reklam pakietowych są zamieszczane nieodpłatnie.
 
Jeśli są Państwo zainteresowani reklamą prosimy o kontakt na adres e-mail: biuro@kulturawpolsce.pl